אוטומציות CRM

תחשבו על זה רגע, אתם מנסים להעיף את העסק שלכם לשמיים, עושים שיווק ממומן, שיווק אורגני, מקבלים הרים של לידים ואז מתחיל הרגע הבעייתי, איך מנהלים את כל הלידים? דף ועט? אקסל? בשתי הדוגמאות האלה אפשר להבטיח דבר אחד, העסק שלך לא יתקרב למימוש ההצלחה שלו, מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לעקוב אחרי הלידים ולנהל מכירות בצורה איכותית עם בשיטות האלה.

CRM - Customer Relationship Management

מערכות ה- CRM שקיימות היום בשוק נותנת לכם את המעטפת המלאה על מנת שתצליחו להתנהל בצורה מיטבית מול הלידים שלכם

ניהול מיטבי של לידים = סיכוי יותר גבוה של סגירה = יותר כסף

המערכות נותנת לכם את האופציה לדעת באיזה שלב של התהליך הליד נמצא, מי איש המכירות שמטפל בו , לדעת את כל התיק לקוח ( כמה פעמים ניסו ליצור איתו קשר , איזה חומרים טרום מכירתיים נשלחו אליו, האם חתם על הסכם, שילם, כמה שילם וכו).

בתור מנהלי החברה המערכת תדע לתת לכם סטטיסטיקות מדויקות של הדברים שמעניינים אותכם במחלקת המכירות שלכם : כמה לידים נסגרו, כמה נכנסו, כמה בתהליך , כמה שיחות כל איש מכירות מוציא ביום/שבוע/חודש.

כאשר מטמיעים מערכת CRM חשוב להוסיף לה גם אוטומציות על מנת שהמערכת תוכל לנצל 100% מהפוטנציאל שבה.
אוטומציות נותנת לנו את האופציה לעשות דברים פשוטים ( או מורכבים) על מנת לחסוך זמן ולהגדיל את ההכנסות שלנו.

לדוגמא:

בעזרת אוטומציות שמתממשקות לCRM שלכם תוכלו להכניס בצורה אוטומטית כל ליד שנכנס מהקמפיין ישר לCRM עם כל המידע המקדים שהוא נתן לכם בקמפיין ואפילו לשייך אותו לאיש המכירות שהכי מתאים לאותו ליד!

בעזרת אוטומציות אנחנו יכולים להגיע למחוזות מדהימים שיקלו עליכם וייתנו חוויות שירות מדהימה ללידים וללקוחות שלכם כמו לדוגמא : בוט שירות לקוחות בוואטסאפ, חתימה אוטומטית על מסמכים דינאמיים, העברת לידים בין רשימות דיוור, יצירת קישורים דינאמיים לקביעת פגישות ולסליקות.

מה אנחנו מציעים

אנחנו ב- BMF360 מאמינים שתהליך אוטומציה לא צריך רק להיות מגניב, אלא הוא חייב לעזור לכם לחסוך זמן ולהגדיל את רווחי החברה ולכן אנחנו נעשה איתכם פגישת איפיון ראשונית על מנת להבין מה צריך לעשות בעסק שלכם על מנת למקסם את הפוטנציאל שבו.

כל איפיון מבוצע בקפידה בהתחשב ברצונות של בעל העסק שאנחנו עובדים מולו, הבנה של איזה מערכות אנחנו רוצים וצריכים לעבוד איתן כדי שבסוף היום יהיה גם תהליך יעיל וגם משהו שנוח מאוד להשתמש בו עבור בעל העסק והעובדים שלו.

הצורך בבניית אוטומציות משתנה מעסק לעסק

השאירו פרטים ונחזור אליכם כדי לבדוק מה אפשר לייעל בעסק שלכם בעזרת אוטומציות!

אנחנו זמינים לכם השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן