בניית אתרים

כשברשת האינטרנט יש מעל חצי מיליארד אתרים נכון לשנת 2022, ולכל עסק ונותן שירות הכי קטן כבר יש אתר משלהם, הדבר הראשון שבעלי עסקים צריכים עבור העסק שלהם זה אתר בולט, ייחודי, ובעיקר – כזה שמצליח להפוך אנשים ללקוחות. או במילים אחרות: אתר ממיר. 

לכל אתר ממיר צריכים להיות כמה מרכיבים שעובדים ומסונכרנים אחד עם השני באופן מושלם, באופן שיגרום לכל משתמש לבצע את הפעולה הרצויה באתר: לפעמים זה להשאיר פרטים, לפעמים זה לבצע פעולת רכישה/סליקה באתר, או פשוט לצרוך תוכן שיווקי איכותי ש"יחממם אותו" לקראת הרכישה.

אז מה המרכיבים שהופכים אתר לאתר ממיר?

עיצוב:

העיצוב הוא הדבר הראשון שמשתמש באתר קולט, לכן הוא חייב להיות כזה שגורם למשתמש לרצות להישאר באתר ולהמשיך לחקור אותו. 

אתר שמעוצב בצורה נכונה, יצליח להשאיר משתמשים באתר, ולגרום להם לבצע את הפעולות שהוגדרו מראש.

כשניגשים לעצב אתר עבור עסק או חברה, חשוב במיוחד לאפיין אותו בהתאם למיתוג של העסק או החברה, מתוך ערכי המותג ינבעו כלל האלמנטים העיצוביים הרלוונטים לאתר, כמו צבעים, סוג הכתב, תמונות, איורים, וכלל מאפייני העיצוב.

תוכן :

התוכן באתר הוא הלב שלו, והוא יותר מהכל מהווה את המרכיב השיווקי החשוב ביותר במסע הלקוח. 

אתר מעוצב אך ללא תוכן מדויק – פשוט לא יביא תוצאות. לכן חשוב שבאתר יהיה תוכן שהוא לא פחות ממושלם: מעניין, מחדש, מסקרן, ושמצליח לגעת בקורא באופן שיניע אותו לפעולה.
חשוב לציין שמתוך המיתוג של העסק או החברה ינבעו גם מאפייני התוכן והקופי – המשלב הלשוני, השפה, הכותרות וכמובן – תוכן הטקסט עצמו.

אחד הדברים הכי חשובים בתוכן לאתרים, הוא תוכן שיש בו ערך משמעותי עבור הקורא – כזה שמחדש, מעורר מחשבה, מלמד, מבדר, מעורר רגש, או נוגע באיזשהו אופן בקורא.
אחד הכלים שאנחנו מתמחים בהם הוא סטוריטלינג – העברת מסרים דרך סיפור אישי.
זה כבר הוכח שסטוריטלינג זאת הדרך שהכי גורמת למעורבות אצל הליד, וגורמת לאנשים להתחבר על ערכי העסק והמותג.

אנחנו מומחים בכתיבת תוכן איכותי וחדשני לאתרים, שגם מביא את התוצאה הרצויה, וגם עושה את זה בדרך מעניינת ומקורית. בכל סיפור טוב יש גיבור שמזדהים איתו, ואנחנו יכולים להפוך את העסק שלך לגיבור שכולם ירצו להיות חברים שלו.

חווית משתמש UX/UI:

כשמדברים על חוויית משתמש או UX/UI מדברים על האופן שבו העיצוב והתוכן משתלבים בצורה מיטבית, שמובילה את המשתמש לבצע את הפעולות המסוימות שהגדרנו כמטרת האתר.

במרכיב חווית המשתמש משתמשים בכלים מעולם העיצוב והתכנות על מנת להפוך את חווית המשתמש לנוחה ונעימה, כזאת שמייצרת תחושת זרימה בין חלקי האתר, ובעיקר – מובילה אותה לפעולה. במרכיב הזה משתמשים באלמנטים כמו כמו כפתורים חכמים, חלונות פופ-אפ, חלקי תוכן רספונסיביים (תגובתיים), ועוד.

אתר ממיר:

אנחנו מומחים בלקחת את את האלמנטים האלה: עיצוב, תוכן, וחווית משתמש, ולחבר אותם בצורה המדויקת, על מנת להפוך את האתר של העסק שלך לכזה שיספר את הסיפור של העסק בצורה המיטבית, ויגרום למשתמשים בו להפוך ללידים איכותים, או ללקוחות משלמים. או בקיצור: אנחנו מומחים בבניית אתרים ממירים.

צור איתנו קשר עכשיו לבניית אתר ממיר

מלאו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם .

אנחנו זמינים לכם השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן