גוגל

פרסום בגוגל – ניהול מודעות גוגל (PPC)

אין אדם שמשתמש באינטרנט ולא משתמש בפלטפורמת החיפוש של גוגל, העובדה הזאת הופכת את גוגל לפלטפורמת פרסום מצוינת, עם יתרונות ייחודים. בנוסף לשימוש הנפוץ של גוגל לחיפוש מילים ותכנים באופן אורגני, למפרסמים ובעלי עסקי ישנה אפשרות לקדם תוצאות חיפוש של מילים וביטויים באופן ממומן, באופן שהמודעות הממונות יהיו התוצאות הראשונות בדף החיפוש של המשתמשים.

היתרונות בפרסום הממומן של גוגל

כשמדברים על לידים איכותיים וחמים במיוחד לעסק או לשירות, מדברים על פרסום בגוגל.
הייחודיות בפרסום בגוגל, הוא שהמודעות מוצגות למשתמשים שחיפשו בעצמם את השירות המבוקש. 

זה בשונה מפרסום בפייסבוק או טאבולה, לדוגמה. לכן הליד כבר מראש ברמת מודעות מקסימלית לבעיה שהשירות פותר עבורו, והוא מגיע "חם", וכעת רק צריך להוכיח לו שתוצאת החיפוש שהוא העלה אכן מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבור הבעיה שלו.

בגלל הסיבה הנ"ל, הפרסום הממומן בגוגל ישיג תוצאות מקסימליות בתחומים מהסוג שבו אנשים צריכים שירות שמעניק פתרון לבעיה בהווה. למשל, בעלי-עסקים כאלו: עורכי-דין, רופאים, מתווכי נדל"ן, יועצי משכנתא, וכו'.

הפרסום בגוגל גם מתאים לתחומים אחרים, אך חשוב להבין את הייחודיות שלו, ולהתאים את האסטרטגיה השיווקית של הקמפיין בהתאם למטרה של בעל העסק.

יחד עם היתרון הזה, החיסרון בפרסום בגוגל הוא שבד"כ הלידים יקרים יותר מאשר פרסום בפייסבוק, לכן ניהול קמפיין גוגל דורש ניסיון, ידע ומקצועיות על-מנת למקסם את תקציבי הפרסום – להביא לידים איכותיים במחירים משתלמים, אשר יצדיקו את החזר ההשקעה בפרסום.

חשוב לציין שקמפיין ממומן בגוגל זו מלאכה מוקפדת, שדורשת ידע נרחב במערכת הפרסום של גוגל, בניתוח ושימוש במילות מפתח (ניהול SEO), כתיבה שיווקית מדויקת, ובניית דף נחיתה ממיר.

המודעות הממומנות בגוגל הם רק מרכיב אחד בקמפיין הממומן לשירות אותו רוצים לקדם, כי בקליק על המודעה הממומנת, המשתמש עובר לדף נחיתה או לאתר של המפרסם.

ניהול קמפיין ממומן בגוגל של BMF360

אנחנו ב-BMF360 פיצחנו שיטת פרסום שמשיגות תוצאות גבוהות במיוחד בפרסום בגוגל – כמות גבוהה של לידים, בדומה לפייסבוק, כמובן לצד איכות הלידים שחמים במיוחד. 

אנחנו מומחים ביצירת קמפיין גוגל ממומן, באופן שישיג תוצאות מעולות – לידים חמים, איכותיים וזולים, תוך ביצוע אופטימיזציה, על-מנת למקסם את התקציב ולהגיע לתוצאות טובות במיוחד.
כשאנחנו מנהלים קמפיין ממומן בגוגל, כל מודעה נבנית בקפידה, תוך התחשבות ב"ביטויי מפתח" בתחום הרלוונטי של העסק או השירות אותו רוצים לקדם.

ביחד עם כתיבה שיווקית מושחזת ומיקרו-קופי מדויק, מודעות הגוגל הממומן שאנחנו בונים עבור לקוחותינו משיגות תוצאות יוצאות דופן, כל קליק על מודעה מוביל לדף נחיתה ממיר, אשר ממשיך את "מסע הלקוח" של הליד.

דפי הנחיתה שלנו בקמפיינים של גוגל הינם ממירים במיוחד, בזכות עיצוב מלוטש וחווית משתמש מדויקת, ביחד עם טקסט שיווקי שמוביל את הליד שלכם בכל שלבי "מסע הלקוח", עד להשארת פרטים ורצון לקבל את השירות.

מנהלי הקמפיינים המקצועניים שלנו בחברה יבנו עבורכם קמפיין גוגל ממומן, שיביא תוצאות מעולות הן באיכות הלידים, והן במחיר הלידים. 

מעוניינים בקמפיין גוגל איכותי?

אתם מוזמנים בחום להתייעץ איתנו בנוגע לניהול קמפיין גוגל עבור העסק שלכם, ולהתלבט איתנו על האסטרטגיה הנכונה עבורכם.

אנחנו זמינים לכם השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן